Szkoła lulania - warsztaty dla zmęczonych rodziców.


O naszej akcji.

Każdy rodzic marzy o tym, aby ich dziecko się wysypiało. Zdrowy i niczym niezakłócony sen jest potrzebny dziecku dla właściwego rozwoju.

Nie ukrywajmy, to czy dziecko się wysypia, czy nie ma także ogromny wpływ na rodziców. Na ich prawidłowe funkcjonowanie i samopoczucie. Nie wstydźmy się tego – wypoczynek jest potrzebny każdemu z nas! Wyspane dziecko, to wyspany rodzic i szczęśliwa rodzina.

Dlatego też przedstawiamy Wam rady doświadczonych rodziców. To metody, które zadziałały w przypadku innych dzieci – sprawdźcie, może będą pomocne także Wam!

Poradnik lulania

Najnowsze porady dotyczące usypiania dzieci

Mamy nadzieję, że nasz poradnik będzie Wam pomocny w kwestii radzenia sobie ze snem dziecka. Początki bywają trudne, ale ze wszystkim można sobie poradzić i wszystkiego wspólnie się nauczyć.

Usypianie wymaga praktyki, jak każda umiejętność – wywiad z konsultantkami snu

Usypianie to umiejętność, której dzieci nie mają „w pakiecie urodzeniowym”. Niektóre usypiają w łatwy sposób, o niektóre usypiania trzeba powalczyć. Ale tak samo jest czasem z karmieniem – poprawne karmienie piersią i dobre przystawienie też czasem wymaga praktyki, czy pomocy rodzica. Nauka korzystania z toalety i inne podobne umiejętności, także.

Jak i ile śpią dzieci? Od narodzin do 2. roku życia.

Problem ze snem dziecka mają głównie rodzice, którzy nie zawsze rozumieją, dlaczego dzieci nie przesypiają całych nocy, dlaczego tak często się budzą albo nie potrafią zasnąć mimo zmęczenia. Tak naprawdę pierwsze miesiące życia dziecka to nocny rollercoaster. Każdy miesiąc pod tym względem może być inny.

Usypianie dziecka. 5 najczęstszych błędów rodziców

Usypianie dziecka to jedno z największych wyzwań rodzicielstwa, ale nie oznacza to, że nie ma na to skutecznej metody. Wystrzegając się pewnych błędów, możemy sprawić, że układanie dziecka do snu nie będzie drogą przez mękę – dla niego i dla nas.

NASZA SONDA: Co wiesz na temat bezpiecznej pozycji do snu?

Sprawdź, jak odpowiadali inni!

Coming Soon
W jakiej pozycji powinno spać dziecko, by było w pełni bezpieczne?
W jakiej pozycji powinno spać dziecko, by było w pełni bezpieczne?
W jakiej pozycji powinno spać dziecko, by było w pełni bezpieczne?

KONKURS! Wygraj otulacz Swaddle UP™ to przełomowe rozwiązanie wspierające zasypianie oraz zapewniające spokojny sen.

Mamy dla Was aż 15 otulaczy SWADDLE UP™ do rozdania! Wystarczy, że ułożysz krótką bajeczkę do opowiadania Maluszkowi przed snem!

Otulacze otrzymują:
1. Kamila A.
2. Ola W.
3. Katarzyna Z.
4. Agnieszka P.
5. Wiola M.
6. Anna K
7. Agata
8. Marzena G.
9. Monika
10. Iza P.
11. Julia
12. Marlena
13. Ula
14. Aga J.
15. Agnieszka W.

Laureaci o wygranej zostaną powiadomieni mailem.

  • Otulacz SWADDLE UP™ pozwala dziecku spać w jego naturalnej pozycji z rączkami w górze
  • To dzięki funkcji ARMS UP™ dziecko ma dostęp do swojej twarzy w celu prawdziwego samouspokojenia
  • Samouspokojenie SELF-SOOTHING™ = więcej snu dla Twojego dziecka (i dla Ciebie).
  • Otulacz SWADDLE UP™ jest dostępny w wielu rozmiarach, kolorach oraz materiałach o różnej przepuszczalności termicznej
  • Zawsze wybieraj otulacz SWADDLE UP™ zgodnie z wagą dziecka, a nie z wiekiem.
  • W przeciwieństwie do tradycyjnych otulaczy, które utrzymują ramiona dziecka z boku ciała lub przy klatce piersiowej, ten unikalny, opatentowany i nagradzany kształt otulacza SWADDLE UP™ został zaprojektowany tak, aby podtrzymać u dziecka uczucie przebywania w łonie matki.

Otulanie na różnych etapach rozwoju

Zobacz jak zakładać Otulacz SWADDLE UP™

Oglądam film

Otulacz Przejściowy TRANSITION BAG (50/50) Od otulania do śpiworka

To najprostsze rozwiązanie dla Twojego dziecka w czasie zmiany z bezpiecznego uczucia bycia otulonym do rączek wolnych – nie zaburzając przy tym cennego rytmu snu.

Piżamka Przejściowa TRANSITION SUIT Od otulania do piżamki

Gdy tylko Twoje dziecko zacznie wykazywać oznaki obracania się, należy przejść do spania z wolnymi rączkami. Przejście z bezpiecznego poczucia bycia otulonym do snu z wolnymi rączkami, może być trapiące dla niektórych dzieci… nie wspominając o rodzicach.

LOVE TO DREAM PIŻAMA™ Początki niezależnego snu

Piżamka od 6 miesięcy do 4 lat. Pozbądź się kocyków, z których dziecko może się wyswobodzić w nocy. Śpij spokojnie wiedząc, że Twojemu dziecku jest wygodnie i ciepło przez całą noc. 

PIŻAMA LOVE TO DREAM™ jest dostępna w wielu rozmiarach, kolorach i materiałach o różnej przepuszczalności termicznej. Zawsze wybieraj PIŻAMĘ LOVE TO DREAM™ zgodnie z wiekiem i wzrostem dziecka.